Online Tapu Randevu

Online Tapu Randevu

Tapu dairelerinin e devlet sistemine geçmesi ile birlikte randevu sistemi geliştirilmiştir. Takbis olarak geçen sistemin randevu bölümünü kullanarak belirli bir gün ve saat aralığı için randevu alabilirsiniz.

Takbis‘den almış olduğunuz randevuları sorgulayabilir ya da iptal edebilirsiniz.

Randevular seçilecek tarihte, uygun bir saat aralığında, TC Kimlik ve Tapu Senet Bilgilerine göre müdürlük kontenjanına göre alınabilir.

TC Kimlik ve Tapu Senet bilgileri uyumu kontrol edilmekte ve eşleme durumunda randevu verilmektedir.Bu eşleştirme T.C. Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bilgisayar sistemi üzerinden yapılmaktadır. Bu nedenle randevu alma işlemi sırasında Nüfus Cüzdanı ve Tapu Senedi belgeniz yanınızda olmalıdır.

Online randevu sisteminden1 yıl içinde aynı TC Kimlik ve Tapu Senedi için alınan randevu 3 kere gerçekleşmez ise 1 yıl içinde yeni bir randevu verilememektedir.

Gerçek veya tüzel kişiler aynı gün için tek bir randevu alabilir.

Bir TC Kimlik ve Tapu Senedi için alınan randevu başka bir TC Kimlik ve Tapu Senedi ile değiştirilememektedir.

 

sisteme girdiğiniz zaman en alttaki güvenlik kodunu girip randevunuzu alabilirsiniz..

 

Randevu için

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. havva diyor ki:

    online tapu sorgulama

Yorum Yaz

Devamını oku:
izgaz_white
İzmit – İZGAZ Fatura Sorgulama

İzmit - İZGAZ’ın resmi internet sitesinde sözleşme no ve e-posta adresinizle kullanıcı girişi yaparak geçmiş dönem borçlarınızı,fatura bilgilerinizi öğrenmeniz mümkündür.Tüm...

Kapat
örgü Google+